O Inwestorze

5th Avenue Holding S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku nieruchomości.
W ofercie Spółki znajdują się nowoczesne powierzchnie biurowe i handlowe w atrakcyjnych lokalizacjach.

Jesteśmy znaczącym partnerem, zarówno dla klientów krajowych jak i międzynarodowych, poszukujących powierzchni biurowej do wynajęcia jak i profesjonalnej obsługi w tym zakresie.

Zrealizowaliśmy z sukcesem inwestycje biurowe na terenie Mokotowa i Okęcia:

  • Okęcie Business Center (2009),
  • Okęcie Business Point (2011 - 2012),
  • Sky Office Center (2012 - 2013).

Od 1 lutego 2012 roku jesteśmy Spółką notowaną na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Prowadzimy przejrzystą i efektywną politykę informacyjną, stosując zasady Dobrych Praktyk spółek notowanych na NewConnect, co dla klientów i partnerów Spółki jest dodatkową gwarancją bezpieczeństwa i powodem by nam zaufać.

Bezpieczeństwo zakupu mieszkania

Bezpieczeństwo zakupu

Zakup nieruchomości to szczególny rodzaj transakcji, w której bezpieczeństwo Nabywcy ma kluczowe znaczenie. Grupa 5th Avenue Holding jest wiarygodnym partnerem, który szczególną wagę przykłada do zabezpieczenia interesów Klienta i jego zadowolenia.

Inwestycja posiada prawomocne pozwolenie na budowę a ponadto realizowana jest na gruncie, do którego posiadamy prawo własności.

Środki finansowe wpłacane przez Nabywców, zgodnie z zawartymi umowami deweloperskimi gromadzone są na rachunku powierniczym. Bank wypłaca środki inwestorowi dopiero po weryfikacji, czy dany etap budowy został zakończony.

Dbamy o to, by prawa i obowiązki stron umowy były określone w sposób gwarantujący równość obu partnerów w transakcji. Wszystkie zapisy zgodne są z przepisami ustawy o ochronie praw nabywcy czyli tzw. ustawy deweloperskiej.

Finansowanie

Wszystkie wpłaty właścicieli mieszkań po podpisaniu umowy deweloperskiej wpływają na rachunek powierniczy.

Dopiero po weryfikacji, czy dany etap budowy został zakończony Bank przekazuje środki z rachunku powierniczego deweloperowi z przeznaczeniem tylko i wyłącznie na budowę inwestycji Manhattan Place.

Generalny wykonawca

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma STRABAG, jedna z największych firm budowlanych w Europie, której działalność obejmuje pełen zakres usług budowlanych.

Dzięki temu klienci mają pewność, że inwestycja będzie zrealizowana kompleksowo, terminowo oraz na najwyższym poziomie.