Kontakt z Biurem Sprzedaży

Biuro sprzedaży

ul. Wita Stwosza 48

Budynek Manhattan Place (piętro 1)

02-661 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00

sobota: wg umówionych spotkań

Kontakt

tel: (22) 401 11 00

kontakt@manhattanplace.pl

Jak do nas dojechać?

Komunikacją miejską: autobusy: 108, 165, 192, 217, 218, 700, 709; tramwaje: 4, 14, 10, 31, 35; metro: stacja wilanowska

Samochodem: wygodny dojazd praktycznie ze wszystkich rejonów Warszawy

  • od zachodu al. Wilanowską, następnie skręt w prawo w ul. Wita Stwosza,
  • od północy ul. Puławską, następnie skręt w prawo w al. Wilanowską i na światłach w lewo w ul. Wita Stwosza,
  • od południa ul. Puławską, następnie skręt w lewo w al. Lotników i pierwsza w prawo w ul. Wita Stwosza,
  • od wschodu al. Wilanowską, następnie skręt w lewo w Wita Stwosza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Broadway Investment Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez Broadway Investment Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. oraz na przedstawianie mi informacji handlowych przez telefon od Broadway Investment Deweloper Sp. z o.o. Sp.k.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Broadway Investment Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy 5th Avenue Holding S.A., w celach marketingowych i statystycznych. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę 5th Avenue Holding S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Administratorem danych jest Broadway Investment Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, (02-697) Warszawa, ul. Rzymowskiego 31. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez spółki grupy kapitałowej 5th Avenue Holding S.A. (zwane dalej Grupą 5th Avenue Holding) w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Spółki oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Grupę 5th Avenue Holding. Spółki 5th Avenue Holding zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Spółki należy kierować na adres: 5th Avenue Holding S.A. 02-661 Warszawa, Wita Stwosza 48, dopiskiem „Dane Osobowe”.